logo
RU
UA
Калькулятор
Напишіть нам
Розрахувати
Телефон
+38 (068) Київстар (Viber й Telegram)
+38 (066) Vodafone
показати номер
Адрес
 

Vibo

VIBO - наповнення високої функціональності Компанія "Vibo spa" - італійський виробник кухонного і гардеробного наповнення, яке в більш ніж 70 країнах світу на сьогодні є синонімом функціональності і ергономіки. Засноване підприємство було ще в 1980 році в Триссино - муніципалітеті на північному сході Італії.

Ця місцевість давно вважалася регіоном з сильним підприємницьким духом, де бізнес процвітає завдяки впровадженню інновацій. І Vibo - яскраве підтвердження цієї тези. Випуск сучасної фурнітури, що відрізняється високою якістю, функціональністю, естетичними даними, став можливий, завдяки розробці більш складних технологій з обробки матеріалів, і використання інших матеріалів на додаток до сталевому дроті.
Оздоблення проводиться в п'ять шарів: послідовно накладаються матовий нікель, кислотна мідь, полірований і напівполірований нікель, і, нарешті, хром. Середня товщина такого покриття становить 35 мкм, а про якість говорить хоча б такий факт: під час випробування продуктів Vibo сольовим розчином поява корозії зафіксовано тільки через більш ніж 200 годин.

У компанії Vibo високий рівень автоматизації процесів: завдяки використанню роботизованих установок і високоточної техніки в день тут виробляється 35 000 кг сталевого дроту, профілі з алюмінію і сталі.
Розвиток технології хромування З 2004 року компанія Vibo перейшла на використання апаратури з тривалістю середнього виробничого циклу хромування - 3 години. Хромування проводиться в повній відповідності з національними і міжнародними нормами, а готова продукція безпечна для людей і не шкодить навколишньому середовищу.

Асортимент продукції, що виробляється представляють майже 5000 предметів, що випускаються в найрізноманітніших обробках: яскравий і матовий хром, полірована сталь, латунь, антична мідь, епоксидне покриття в різних декорах

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію