logo
RU
UA
Калькулятор
Напишіть нам
Розрахувати
Телефон
+38 (068) Київстар (Viber й Telegram)
+38 (066) Vodafone
показати номер
Адрес
 

Starke

Starke® - краса і сила розсувних систем!

По-справжньому стильні і надійні меблеві рішення завжди відрізняються простотою і довговічністю. Цей факт доводить торгова марка Starke®, пропонуючи надійні і естетичні розсувні системи для шаф-купе.


Зручно. Функціонально. Вигідно.

Три головних слова, які відображають цінності бренду Starke® для своїх споживачів. Первинну сировину, сучасна технологія анодування і ефективна конструкція, дозволяють з профілю Starkе® створювати розсувні двері висотою до 3500 мм, шириною до 1500 мм, вагою до 80 кг.Якісні роликові механізми, забезпечують плавність і безшумність ходу дверного полотна, виключають пригибание і деформацію фасадів і інші небажані проблеми. Переваг продукції Starkе® додає простота в установці і регулюванню, безпеку і довговічність експлуатації. Фабричні тестування розсувних систем за кількістю циклів відкривання - закривання, без погіршення робочих показників, підтверджують гарантію бездоганної експлуатації систем в побуті не менше 10 років.

Широкі можливості

Одна з найважливіших складових успіху - обґрунтована впевненість і бажання приносити користь. Стильні та функціональні рішення розсувних систем, оптимальний асортимент видів профілів, великий спектр покриттів - все це дає можливість виробникам меблів задовольнити найвишуканіші вимоги замовників. Вироби в повній мірі відповідають світовим тенденціям меблевого ринку і новітнім інженерним досягненням в області меблевих комплектуючих.

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію