logo
RU
UA
Калькулятор
Напишіть нам
Розрахувати
Телефон
+38 (068) Київстар (Viber й Telegram)
+38 (066) Vodafone
показати номер
Адрес
 

Niemann

Історія групи Niemann починається ще в 1832 році, коли Фрідріх Вільгельм Вільке заснував столярну майстерню. У перші десятиліття вона виробляла предмети побуту - меблі та обладнання - щоб в 1970-х роках, завдяки багаторічному досвіду на ринку, мати можливість почати виробництво меблевих щитів. До сьогоднішнього дня Niemann Möbelteile є сімейною компанією, якою управляє сім'я Niemann протягом багатьох поколінь.

За кілька десятиліть марка Niemann стала впізнаваною не тільки в Німеччині, але і в Канаді, Індії, Росії та Південній Африці.

Продукти Niemann в Польщі доступні з 2009 року, тобто з моменту заснування компанії з польсько-німецьким капіталом - Niemann Polska, розташованої в Гданську.

В даний час Niemann Polska є відомим виробником глянцевих плит в Польщі, і продукція Niemann охоплює клієнтів не тільки в Польщі, а також в Литві, Латвії, Україні, Білорусі та Росії. Сильна орієнтація на клієнта вимагає постійного спостереження за тенденціями ринку, як з точки зору виробництва, так і дизайну. Тільки забезпечення найвищої якості продукції в поєднанні з привабливим дизайном здатні гарантувати стабільність на ринку.

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію