logo
RU
UA
Калькулятор
Напишіть нам
Розрахувати
Телефон
+38 (068) Київстар (Viber й Telegram)
+38 (066) Vodafone
показати номер
Адрес
 

Muller

«MULLER»: РІШЕННЯ ПІД БУДЬ ЗАВДАННЯ

Меблі нового покоління - це меблі, в якій гармонійно поєднуються такі якості, як комфорт, сучасний дизайн і, звичайно ж, функціональність. І якщо зовнішній вигляд залежить від фасадів, то за останній відповідає меблева фурнітура.

З моменту своєї появи на ринку, з 2012 року, бренд «Muller» став синонімом якісної і надійної продукції за розумною ціною. В результаті постійного пошуку нових рішень і можливостей, «Muller» пропонує сьогодні широкий асортимент фурнітури і комплектуючих. Основу складської програми складають петлі, системи висування і кухонне наповнення.
ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ
Вироби торгової марки «Muller» є предметом постійного контролю якості. Перш, ніж продукт надходить у продаж, він проходить серйозну перевірку. Якість товару підтверджено сертифікатом незалежного тестового агентства і рекомендовано до застосування до всіх видів меблів. Завдяки цьому, матеріали, з часом, не піддаються деформації і гарантують довговічність використання. Крім того, меблі, оснащена фурнітурою «Muller», значно полегшує побут споживача: дає можливість забути про повсякденні проблеми і залишити більше часу на відпочинок. Асортимент продукції часто розширюється, пропонуючи новинки, які відповідають запитам сьогоднішнього ринку.

Торгова марка «Muller» також надає широкий вибір кухонних аксесуарів, які допоможуть створити комфортну і функціональну кухню. Великий асортимент корзин і сушок з нержавіючої сталі, доповнюють карго з організаціями для посуду і столових приладів. Також в наявності є рішення для кутових шаф, який включає в себе каруселі та магічні кути.

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію