logo
RU
UA
Калькулятор
Напишіть нам
Розрахувати
Телефон
+38 (068) Київстар (Viber й Telegram)
+38 (066) Vodafone
показати номер
Адрес
 

Egger

Egger і якість – поняття нерозривні. Австрійська компанія була заснована в 1961 році, і з того часу з'явилося ще 15 дочірніх підприємств в шести країнах Європи. І всі вони виробляють висококласну продукцію. ДСП Egger професіонали легко можуть відрізнити від інших матеріалів. Крім того, ДСП відповідають санітарним і екологічним нормам – це залізне правило, оскільки в Європі відповідально ​​ставляться до всього, що має відношення як до здоров'я, так і до навколишнього середовища.

Egger ДСП на 90% складаються з деревини хвойних порід, на виробництві не використовується хлор. Плити міцні, стійкі до механічних впливів і хімічних речовин. Виготовляючи меблі з таких плит, меблеві майстри можуть сміливо заявляти про довговічність своїх виробів. Обґрунтованість цих гарантій доведена багаторічною практикою.

Принципу «Краще з дерева» засновник компанії Фрітц Еггер дотримувався неухильно, того ж вимагав від своїх співробітників. В результаті він заслужив довіру клієнтів і повагу конкурентів. Але не тільки на якість роблять ставку австрійці. Важливе місце у виробництві займає творчість. На старті компанії її фахівці представили авторську розробку художнього декорування, яка була високо оцінена дизайнерами інтер'єру. Сьогодні компанія, як і раніше, відмінно справляється з художньої частиною, постійно поповнюючи кольори і фактури плит. Глянцевий ДСП Еггер, наприклад, викликав живий відгук у виробників меблів з першого дня появи на ринку. ДСП-глянець підходить для обробки деталей корпусу меблів, фасадних елементів, для оформлення торгових приміщень і виставкових залів, а також для виготовлення перегородок.

Плити варіюються за кольорами і текстурами та за такими параметрами, як товщина, вага. Товщина плит – 10, 16, 18 і 25 мм, в залежності від неї змінюється вага плит.

Купуючи ДСП Еггер, ви не прогадаєте. Ці плити виготовлені виробником, якому варто довіряти.

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію