logo
RU
UA
Калькулятор
Напишіть нам
Розрахувати
Телефон
+38 (068) Київстар (Viber й Telegram)
+38 (066) Vodafone
показати номер
Адрес
 

Cleaf

Cleaf - якісні плити нового покоління
Замість звичайних ламінованих плит для виготовлення вбудованих і корпусних меблів виробники все частіше використовують декоративну плиту Cleaf. Такий вибір пояснюється поліпшеними естетичними та експлуатаційними характеристиками нового матеріалу. Комплектуючі з плит Кліф застосовують для виготовлення меблів стандарт і преміум категорії, яка призначена для експлуатації в житлових приміщеннях, комерційних установах, а також в медичних, навчальних і муніципальних закладах. Відмінні характеристики цієї продукції - прекрасний зовнішній вигляд і висока зносостійкість.

Що являють собою листи ДСП Cleaf
Цей вид плитного матеріалу для виробництва меблів розроблений і виробляється в Італії. ДСП Кліф, ціна якої перевищує номінальну вартість звичайних ламінованих листів, перевершує свої аналоги за всіма основними параметрами - зносостійкості, естетиці, тактильним характеристикам і довговічності. Основу плит становить древесностружечная плита високої щільності - 700 кг / м³. Для їх облицювання виробник використовує покращений пластик товщиною 0,6-1,6 мм, який наноситься пошарово методом пресування. При виготовленні стандартних ламінованих плит застосовують CPL-пластик із середньою товщиною близько 0,2 мм.

Технічно правильна назва цього конструкційного матеріалу - TSS-плити Cleaf. Розшифровується цей термін як - термоструктурірованние плити. При виготовленні таких ЛДСП використовується мінімально допустима кількість формальдегідів, завдяки чому матеріал вважається екологічно чистим. Декоративне покриття на древесностружечную основу наноситься в кілька шарів, а лицьова поверхня запресовується так, що стає рельєфною. Завдяки застосуванню такої багатоступінчастої технології італійське ДСП прекрасно імітує структуру натурального дерева, яка чітко прощупується при дотику до деталей. До інших переваг TSS-плит Cleaf слід віднести:

реалістичний 3D-ефект і синхронізовані декори;
достовірна імітація не тільки деревини, але і поверхні каменів, шкір або тканин;
високий ступінь стійкості до забруднень;
здатність витримувати удари;
здатність довго зберігати насичений заводський колір.
Cleaf - ДСП, відгуки про яку мотивують вибрати саме плиту, представлена ​​в каталозі «Кронас» листами з деревоподібних і фантазійними декорами. Імітує фактуру дерева покриття практично неможливо відрізнити від дорого натурального шпону. При цьому воно перевершує шпон по зносо і вологостійкості. Додатковий плюс - наявність кромки з таким же точно малюнком, як і у поверхні TSS-плит. Завдяки цьому облицьовані такою пластиковою стрічкою деталі виглядають як монолітні вироби. Також при виготовленні сучасних меблів широко застосовуються алюмінієві С-образні профілі, якими облицьовують торці фасадів. Вони добре захищають деталі від пошкоджень і ефектно виглядають.

Галузь застосування
ДСП Кліф, кольори якого представлені широкою гамою відтінків, використовують при виготовленні меблів з будь-яким стилем оформлення інтер'єру. З цієї плити можна розкроїти як фасади, так і деталі для зборки корпусів. Меблі, зібрана повністю з таких комплектуючих або оснащена дверними полотнами Cleaf, має сучасний дизайн і відповідну сферу застосування. Для комплектації класичних гарнітурів використовують корпуси з плити Кліф і дерев'яні або шпоновані фасади з рельєфною поверхнею.

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію